Záhradná technika

Husqvarna robotické kosačky
evolúcia nám dala perfektnú kosačku trávnika
V priebehu rokov nám pasúce sa ovce ukazovali, ako získať prefektný trávnik: kosiť často, v nepravidelných vzoroch a odkosiť len malý kúsok zo stebla trávy. Získali sme tak inšpiráciu k vývoju Husqvarna Automower, originálnej robotickej kosačky. Vytvorí Vám perfektný trávnik, zatiaľ čo Vy – NEMUSÍTE ROBIŤ NIČ.
Zariadenia podporujúce rast Vášho obchodu
Kolesová technika a ručne nesené stroje Husqvarna pre profesionálnu starostlivosť o zeleň poskytujú maximálnu produktivitu. Ale je toho ešte viac. S našim profesionálnym servisným programom získate i pohodu, ktorá vám umožní plne sa sústrediť na vašu prácu. Deň za dňom, rok za rokom.
Komerčné ridery Husqvarna
neprekonateľné v zložitých priestoroch
S novými strojmi P 500-series sa Husqvarne podarilo kosenie trávy posunúť o jeden stupeň vyššie. Tieto rotačné kosačky s vpredu zaveseným žacím ústrojenstvom ponúkajú kompaktný dizajn, žacie ústrojenstvo s nízkym profilom a unikátne kĺbové riadenie, ktoré zaisťuje neprekonateľnú manévrovateľnosť a mimoriadne možnosti kosenia v úzkych a členitých priestoroch.
Ridery Husqvarna – jazdiť a kosiť
Ridery Husqvarna sú jedinečné – len sa posadiť a kosiť. Vpredu zavesené žacie ústrojenstvo dosiahne takmer kamkoľvek a unikátne kĺbové riadenie poskytuje neprekonateľnú ovládateľnosť a malý rádius pri otáčaní.
Záhradné traktory Husqvarna
efektívny pomocníci na záhrade
Odhliadnuc od toho, že sú výnimočné v kosení trávy sú naše záhradné traktory vyrobené pre všetky druhy prác na záhrade. A s našou širokou ponukou príslušenstva môžu pracovať po celý rok.
Kosačky na trávu Husqvarna
dosiahnete najlepšie výsledky, tráva pokosená na mieru
Ponuka Husqvarny sa skladá z kosačiek na trávu s pešou obsluhou pre rôzne nároky a požiadavky. Všetky modely kosačiek sú efektívne, ergonomické a výkonné a znova a znova zabezpečujú prvotriedny výsledok. Objemný zberný kôš. S vlastným pohonom. Komerčné motory. Pre dokonale pokosený a upravený trávnik je potrebná kosačka na trávu, ktorá je vyrobená na mieru ako pre Vás, tak pre Váš trávnik. Z tohto dôvodu ponúka Husqvarna široký rad kosačiek na trávu rovnako ako rôzne techniky kosenia, z ktorých si môžete vybrať.
Rezače trávnikov Husqvarna – výkonné
Rezače trávnika Husqvarna sú jedny z najvýkonnejších na trhu. Napr. vďaka robustnej konštrukcii, výkonnému motoru, unikátnemu náhonu na všetky štyri kolesá, či ergonomicky navrhnutej rukoväti a ľahko dostupným ovládacím prvkom. Kompaktný dizajn. Antivibračná rukoväť. Zvarovaný oceľový rám.
Odmachovače Husqvarna
jedinečný stroj pre špecializované práce
Výkonný kompaktný odmachovač je konštruovaný tak, aby zvládal náročné práce počas dlhej doby. Zastane prácu troch strojov, čo ho robí jedinečným na trhu. Kompaktný dizajn. Sklopná rukoväť. Zvarovaný oceľový rám.
Fúkače Husqvarna
spoľahlivý stroj s veľkým fúkacím výkonom
Husqvarna ponúka ručne nesené aj chrbtové fúkače. Niektoré vlastnosti a funkcie sú na trhu jedinečné. Všetky fúkače sú ľahko ovládateľné, ergonomické a s veľkým fúkacím výkonom.

Fúkače Husqvarna – účinné motorizované hrable. Teraz môžete už navždy odložiť svoje hrable. Namiesto hrabania lístia a nečistôt ich iba nafúkate na jedno miesto a pozbierate. Naše ľahko ovládateľné fúkače môžete ľahko prestaviť na vysávače lístia pre Vašu záhradu.
Pňové frézy Husqvarna - praktické a vysokovýkonné
Pňová fréza Husqvarna, silná a vysokovýkonná je dimenzovaná tak, aby vošla do úzkeho priestoru. Vďaka svojej pevnej konštrukcii môže opätovne zvládnuť aj tie najnáročnejšie úlohy. Kompaktný dizajn. Nastaviteľná rukoväť. Zvarovaný oceľový rám.
Plotostrihy Husqvarna
dokonalé živé ploty bez námahy.
Husqvarna ponúka jednostranné a obojstranné plotostrihy, ako tradičné, tak aj modely na tyči. Všetky majú ľahkú, kompaktnú a dobre vyváženú konštrukciu pre čo najefektívnejšiu prácu. Dokonale zostrihnuté živé ploty môžu byť tou poslednou úpravou pre dokonalý vzhľad vašej záhrady. Ich strihanie však môže byť namáhavá práca – záleží na tom, aké stroje používate.
Krovinorezy Husqvarna
výkonné pre náročné úlohy
Sú výkonné, ergonomicky navrhnuté a vhodné pre dlhoročnú, náročnú prevádzku. Krovinorez je jedným z najuniverzálnejších nástrojov pre prácu v záhrade. Používa sa so strunovou hlavou alebo trávnym kotúčom na hustú trávu a burinu.
Prevzdušňovače Husqvarna
robustné stroje s vysokou
manévrovateľnosťou
Užívateľsky prívetivý prevzdušňovač je výkonný stroj s patentovaným dizajnom voľnobežného kolesa, celozvarovaným oceľovým rámom a špičkovým motorom. Kompaktný dizajn. Sklopná rukoväť. Zvarovaný oceľový rám.
Vyžínače Husqvarna
vyžínače s dlhou životnosťou a rýchlou akceleráciou
Vyžínače Husqvarna sú robustné, spoľahlivé stroje s nízkou hmotnosťou a vysokým výkonom. Niektoré z nich sú kombinované modely s delenou nosnou rúrou, ktorá sa dá demontovať a nadstavec s vyžínacou hlavou môže byť nahradený nadstavcom s fúkačom alebo plotostrihom. Sú to práve posledné úpravy, ktoré urobia záhradu dokonalou. S našimi efektívnymi a ľahko ovládateľnými vyžínačmi túto prácu ľahko zvládnete. S deliteľnou nosnou rúrou dokáže vyžínač viac, než očakávate.
Vyvetvovacie píly na tyči Husqvarna
kompaktné, efektívne nástroje
Vyvetvovacie píly na tyči Husqvarna majú dosah 4-5 metrov. Sú to nástroje, s ktorými sa ľahko pracuje, manévruje a sú efektívne. A to vďaka ich nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu a rýchlej akcelerácii.
Vyhľadávanie: