Služby

Predvádzacie akcie

Našim cieľom je oboznámiť Vás a pomôcť Vám pri výbere čo najvhodnejšej techniky na kosenie a celkovú údržbu zelene. Ponúkame Vám možnosť objednať si predvádzaciu akciu priamo vo Vašej záhrade, v okolí Vášho podniku, hotela, na Vašom ihrisku. Ponúkame Vám individuálne predvedenie strojov na Vašich vlastných plochách. Tento spôsob predaja sa nám veľmi osvedčil. Špeciálne je táto ponuka vytvorená pre rozlohovo veľké plochy, ktoré je potrebné pri výbere techniky zohľadniť. Ponuka platí najmä pre traktory, ridery, ZTH, pňovú frézu, rezače kobercov trávnika, prevzdušňovače trávnika a odmachovače, ktoré nájdete v našej ponuke výrobkov.

Pravidelnými predsezónnymi predvádzacími akciami najmä komunálnej techniky začína naša firma každoročne v marci jarnú sezónu.


V prípade ak Vás táto ponuka oslovila, kontaktujte nás.

Servis

Naša firma zabezpečuje predpredajný a popredajný = záručný aj pozáručný servis výrobkov Husqvarna, Jonsered, Partner, Flymo, Solo, GARDENA. Predpredajný servis spočíva v uvedení stroja do prevádzky, jeho zloženie, doplnenie oleja, príp. paliva, zaškolenie do obsluhy výrobku. Vykonávame aj uvedenie strojov do prevádzky, ktoré neboli zakúpené v našich predajniach alebo prostredníctvom nášho e-shopu. Jednotná cena v takomto prípade činí 16,50 € na jeden kus výrobku.

Za 20 rokov existencie firmy sme si vybudovali kvalitný sklad náhradných dielov.
Servis výrobkov vykonáva vyškolený a certifikovaný personál.


Priamo na predajných miestach vykonávame brúsenie reťazí na motorové píly a brúsenie nožov kosačiek.


Firma Ing. Vít Drgon Fi DRGON je jedným z RSS - regionálnych servisných stredísk, ktoré Husqvarna vybudovala pre predaj a servis komunálnej techniky. Tento krok bol dôsledkom rastúceho predaja profesionálnych strojov pre údržbu verejnej zelene. Byť RSS je podmienené lepším vybavením k predaju, servisu, zaškoleným personálom.


Akú funkciu plní regionálne servisné stredisko (RSS)?
RSS je autorizovaný predajca Husqvarna, ktorý sa zaväzuje plniť najnáročnejšie podmienky, ktoré stanovujú minimálnu predvádzaciu sadu komunálnej techniky HUSQVARNA a servisnú plochu, zodpovedajúcu vybaveniu pre údržbu a servis tejto techniky, sklad originálnych náhradných dielov a vybavenie pre prepravu komunálnej techniky. RSS je vybavené základnou predvádzacou sadou strojov, ktoré slúžia nielen k predvedeniu ale i k zapožičaniu a prevádzaniu odborných prác. K dispozícií sú kvalitne vyškolení pracovníci pre predaj a servis komunálnej techniky HUSQVARNA.

Vyhľadávanie: