Lesná technika

Pre všestranné pílenie v okolí domu
Pri starostlivosti o dom a záhradu je veľa príležitostí pre použitie reťazovej píly. Od odvetvovania a rúbania po pílenie dreva na kúrenie. Aj tie najmenšie reťazové píly majú všetky charakteristické vlastnosti, ktoré môžete očakávať od výrobkov takých odborníkov na lesnícku techniku ako je Husqvarna.
Prémiový rad reťazových píl
XP Husqvarna
Agresívne motory s rýchlou akceleráciou a najvyššou možnou produktivitou. Naviac sú vybavené prvotriednou, odolnou konštrukciou a chytrými ergonomickými riešeniami.
Výkonné lesné
krovinorezy Husqvarna
s rýchlou akceleráciou
Poskytujú plný výkon a rýchlu akceleráciu v kombinácii so skvelou ergonómiou. Dokonalý nástroj pre dlhé, náročné pracovné smeny.
Originálne príslušenstvo Husqvarna
pre efektívnu prácu a všestranné použitie
Dôvod, prečo ponúkame široký rad originálneho príslušenstva Husqvarna, je jednoduchý. Dbáme na to, aby boli naše stroje dokonale využívané. A tiež, aby bolo využitie našich strojov ešte všestrannejšie. Všestrannosť pre nás však nie je na prvom mieste. Musíme mať istotu, že každé príslušenstvo funguje spôsobom, ku ktorému je určené, a bude rovnakej kvality ako stroj, pre ktorý je určené. Pri vývoji a projektovaní príslušenstva spolupracujeme veľmi úzko s náročnými profesionálnymi užívateľmi a pozorne počúvame ich názorom. Originálne príslušenstvo bude pracovať presne tak, ako predpokladáte.
Vyrobené pre výkony,
ktoré očakávate
Pri vývoji príslušenstva, náradia a oblečenia aplikujeme rovnaký spôsob myslenia ako pri vývoji našich ostatných výrobkov: načúvame konečným zákazníkom a nechávame ich názory formovať základy, pre výber materiálov a dizajn našich výrobkov - aby sa vám s nimi čo najlepšie pracovalo. Pri našom vlastnom vývoji príslušenstva môžeme kontrolovať, aby bolo vyrobené čo najefektívnejšie a v najlepšej kvalite. Veríme, že príslušenstvo k výrobkom je rovnako doležité ako výkonný motor. Toto znamená, že originálne príslušenstvo Husqvarna bude vždy pracovať tak, ako očakávate.
Ochranné prostriedky a oblečenie s vysokou odolnosťou proti náročným podmienkam
Sme hrdí na skutočnosť, že zaujímame vedúce postavenie v ponuke osobných ochranných prostriedkov a oblečenia s inteligentným dizajnom, vysokou úrovňou ochrany a pohodlím, ktoré prináša. Neustále usilujeme o vývoj ochranných prostriedkov a oblečenia, ktoré je maximálne pohodlné a ergonomické, takže ho môžete používať s pocitom jedinečnej slobody pohybu a dosiahnuť maximálnu výkonnosť. Žiadna výbava na svete nemôže nahradiť znalosti a úsudok, ale určite môže prispieť k zvýšenej bezpečnosti. Cieľom je skombinovať efektívnu protiporezovú ochranu, odolnú proti porezaniu vysoko rýchlou modernou reťazovou pílou, s dobrou ventiláciou. Náš nových rad ochranných odevov spĺňa požiadavky Triedy 1 (rýchlosť reťaze až 20m/s) a Triedy 2 (rýchlosť reťaze až 24 m/s). Dobré ochranné vybavenie musí odolať únave spôsobenej dlhými pracovnými smenami v náročných podmienkach. Tvar a ochranné vlastnosti ochranného oblečenia musia byť zachované po vypraní a vyčistení. Preto používame iba vysoko kvalitné materiály.
Vysokokvalitné náradie pre tých najnáročnejších zákazníkov
Ponúkame široký rad robustného a spoľahlivého lesného a záhradného náradia pre uľahčenie vašej práce: sekery, mačety, pretláčacie lopatky, zdvíhacie háky, kliny, záhradnícke nožnice a viac. Načúvame konečným zákazníkom a nechávame ich názory formovať základy pre výber materiálov a dizajn našich výrobkov - aby sa vám s nimi čo najlepšie pracovalo.
Pre maximálnu životnosť reťaze a minimálny dopad na životné prostredie
Praktické a robustné kanistre a príslušenstvo pre palivá a mazivá. V našej ponuke mazív a palív nájdete aj Vegoil založený na rastlinnej báze, celkom biologicky odbúrateľný olej na reťaz a Aspen, palivo šetrné k životnému prostrediu. To sú dva príklady záväzku vyrábať ekologicky šetrné produkty, ktoré si spoločnosť Husqvarna predsavzala. Doporučujeme používať originálny olej jednak pre maximálnu životnosť reťaze a tiež pre minimalizáciu dopadov na životné prostredie.
Vyhľadávanie: