Riadenie čerpadiel 24 V

Riadenie čerpadiel 24 V
Riadenie čerpadiel 24 V

GARDENA|1273-20

Riadenie čerpadiel 24 V od spoločnosti GARDENA slúži k obsluhe čerpadla (až 2000 W) v kombinácii so systémom pre riadenie zavlažovania 4040 modular GARDENA Comfort alebo so systémami pre riadenie zavlažovania 4030 a 6030 radu Classic (č.v. 1276-20, 1283-20, 1284-20). Riadenie čerpadla je dodávané s 10m pripájacím káblom, ktorý možno predĺžiť až na 50 metrov. Minimálny prierez kábla je 0,24 mm ². Podľa krytia IP 44 je systém odolný proti striekajúcej vode a je tak vhodný pre vonkajšie použitie.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.447 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
56,99 €
47,49 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 900 90 34-01
Gardena objednávacie číslo: 1273-20
Netto hmotnosť: 0,400 kgCharakteristiky:
Zavlažovánie záhrady šetriaci vodu z vodovodu

Riadením čerpadiel 24 V od spoločnosti GARDENA možno ovládať čerpadlá do výkonu až 2000 W pre čerpanie alternatívnych zdrojov vody, t.j. vody z nádrže prostredníctvom riadenia zavlažovania od spoločnosti GARDENA. Tým dochádza k úspore drahocennej vody.
Kompletné riešenie

Riadenie čerpadla sa dodáva s 10metrovým pripojovacím káblom a možno ho rýchlo uviesť do prevádzky.
Ľahko rozšíriteľné

Pripojovací kábel systému pre riadenie čerpadla možno ľahko predĺžiť až na 50 metrov.

Jemné mrholenie ráno – krátka osviežujúca sprcha navečer. Alebo chcete, aby sa vaša záhrada zavlažovala sama, keď ste na dovolenke? So zavlažovacími počítačmi alebo hodinami GARDENA budete mať neustálu kontrolu, nech ste kdekoľvek.

Zavlažovacie počítače je možné používať na riadenie mobilných zavlažovačov, systému Micro-Drip alebo malé inštalácie Sprinklersystem, zatiaľ čo systémy pre riadenie zavlažovania sú ideálne pre riadenie väčších inštalácií systému Sprinklersystem s niekoľkými samostatnými zavlažovacími vetvami.

Zavlažovacie počítače a hodiny GARDENA ponúkajú moderný a atraktívny design a dajú sa jednoducho používať. Nie je nutné žiadne zložité programovanie – všetky modely majú jednoduchú obsluhu. V závislosti od vybraného modelu sú k dispozícii rôzne zavlažovacie programy s flexibilnými časmi, cyklami alebo dňami zavlažovania.

Ak máte v pláne väčšiu inštaláciu zavlažovacieho systému Sprinklersystem s rôznymi samostatnými zavlažovacími vetvami, ponúka systém veľa flexibilných riešení pre riadenie zavlažovania GARDENA. Nie je dôležité, či je alebo nie je k dispozícii elektrina – podľa potreby je možné vziať do úvahy rôzne situácie. Programovanie je rýchle a nie je vôbec zložité.

V kombinácii s dažďovým senzorom a čidlom pôdnej vlhkosti GARDENA môžete plne automatizovať zavlažovací proces podľa dažďových podmienok alebo vlhkosti pôdy.Späť
Vyhľadávanie: