Box na ventily V3 (bez ventilov)

Box na ventily V3 (bez ventilov)
Box na ventily V3 (bez ventilov)

GARDENA|1255-29

V boxe na ventily V3 od spoločnosti GARDENA sa dajú pod zem nainštalovať tri zavlažovacie ventily 24 V (č.v. 1278-20) alebo tri zavlažovacie ventily 9 V (č.v. 1251-20). Prívod vody môže byť realizovaný z troch strán. Teleskopické skrutkové spojenie umožňuje ľahkú montáž a demontáž ventilov. Spojovací box je vodotesný a umožňuje ľahké a úhľadné pripojenie kábla 24 V. Pomocou centrálnej vypúšťacej krytky možno prívodné potrubie vypustiť pred prvými mrazíkmi. Kryt možno v záujme ochrany pred deťmi zaistiť. Box na ventily V3 od spoločnosti GARDENA je vybavený 1 "vonkajším závitom.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.2 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
71,99 €
59,99 €


Späť

Technické parametre:

Závit 1" vonkajší
Husqvarna objednávacie číslo: 900 90 28-01
Gardena objednávacie číslo: 1255-29
Netto hmotnosť: 2,015 kgCharakteristiky:
Pre inštaláciu troch ventilov.
Variabilný prívod vody = Prívod vody môže byť realizovaný z troch rôznych strán.
Jednoduchá inštalácia = Teleskopické skrutkové spojenie umožňuje ľahkú montáž a demontáž zavlažovacích ventilov.
Jednoduché a bezpečné káblové pripojenie = Spojovací box je vodotesný a umožňuje jednoduché a úhľadné pripojenie kábla 24 V.
Ochrana proti mrazu = Pomocou centrálnej vypúšťací krytky možno prívodné potrubie vypustiť pred prvými mrazíkmi.
Detská poistka = Kryt možno v záujme ochrany pred deťmi zabezpečiť.

Jemné mrholenie ráno – krátka osviežujúca sprcha navečer. Alebo chcete, aby sa vaša záhrada zavlažovala sama, keď ste na dovolenke? So zavlažovacími počítačmi alebo hodinami GARDENA budete mať neustálu kontrolu, nech ste kdekoľvek.

Zavlažovacie počítače je možné používať na riadenie mobilných zavlažovačov, systému Micro-Drip alebo malé inštalácie Sprinklersystem, zatiaľ čo systémy pre riadenie zavlažovania sú ideálne pre riadenie väčších inštalácií systému Sprinklersystem s niekoľkými samostatnými zavlažovacími vetvami.

Zavlažovacie počítače a hodiny GARDENA ponúkajú moderný a atraktívny design a dajú sa jednoducho používať. Nie je nutné žiadne zložité programovanie – všetky modely majú jednoduchú obsluhu. V závislosti od vybraného modelu sú k dispozícii rôzne zavlažovacie programy s flexibilnými časmi, cyklami alebo dňami zavlažovania.

Ak máte v pláne väčšiu inštaláciu zavlažovacieho systému Sprinklersystem s rôznymi samostatnými zavlažovacími vetvami, ponúka systém veľa flexibilných riešení pre riadenie zavlažovania GARDENA. Nie je dôležité, či je alebo nie je k dispozícii elektrina – podľa potreby je možné vziať do úvahy rôzne situácie. Programovanie je rýchle a nie je vôbec zložité.

V kombinácii s dažďovým senzorom a čidlom pôdnej vlhkosti GARDENA môžete plne automatizovať zavlažovací proces podľa dažďových podmienok alebo vlhkosti pôdy.


Podobné produkty:
Box na ventil V1

Box na ventil V1

GARDENA|1254-29
Dostupnosť: 1-5 dní

36,40 €


Späť
Vyhľadávanie: