Box na ventil V1

Box na ventil V1
Box na ventil V1

GARDENA|1254-29

Do boxu na ventily V1 od spoločnosti GARDENA, možno pod zem nainstalovať jeden zavlažovací ventil 24 V (č.v. 1278-20) alebo jeden zavlažovací ventil 9 V (č.v. 1251-20). Teleskopické skrutkové spojenie umožňuje ľahkú montáž a demontáž ventilov. Kryt možno v záujme ochrany pred deťmi zabezpečiť. Box na ventily V1 od spoločnosti GARDENA je opatrený 1" vonkajším závitom.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 1.125 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
36,40 €
30,33 €


Späť

Technické parametre:

Závit 1" vonkajší
Husqvarna objednávacie číslo: 900 90 26-01
Gardena objednávacie číslo: 1254-29
Netto hmotnosť: 0,980 kgCharakteristiky:
Pre inštaláciu ventilu.
Jednoduchá inštalácia = Teleskopické skrutkové spojenie umožňuje ľahkú montáž a demontáž zavlažovacích ventilov.
Detská poistka = Kryt možno v záujme ochrany pred deťmi zabezpečiť.

Jemné mrholenie ráno – krátka osviežujúca sprcha navečer. Alebo chcete, aby sa vaša záhrada zavlažovala sama, keď ste na dovolenke? So zavlažovacími počítačmi alebo hodinami GARDENA budete mať neustálu kontrolu, nech ste kdekoľvek.

Zavlažovacie počítače je možné používať na riadenie mobilných zavlažovačov, systému Micro-Drip alebo malé inštalácie Sprinklersystem, zatiaľ čo systémy pre riadenie zavlažovania sú ideálne pre riadenie väčších inštalácií systému Sprinklersystem s niekoľkými samostatnými zavlažovacími vetvami.

Zavlažovacie počítače a hodiny GARDENA ponúkajú moderný a atraktívny design a dajú sa jednoducho používať. Nie je nutné žiadne zložité programovanie – všetky modely majú jednoduchú obsluhu. V závislosti od vybraného modelu sú k dispozícii rôzne zavlažovacie programy s flexibilnými časmi, cyklami alebo dňami zavlažovania.

Ak máte v pláne väčšiu inštaláciu zavlažovacieho systému Sprinklersystem s rôznymi samostatnými zavlažovacími vetvami, ponúka systém veľa flexibilných riešení pre riadenie zavlažovania GARDENA. Nie je dôležité, či je alebo nie je k dispozícii elektrina – podľa potreby je možné vziať do úvahy rôzne situácie. Programovanie je rýchle a nie je vôbec zložité.

V kombinácii s dažďovým senzorom a čidlom pôdnej vlhkosti GARDENA môžete plne automatizovať zavlažovací proces podľa dažďových podmienok alebo vlhkosti pôdy.


Príslušenstvo:
Zavlažovací ventil 9 V

Zavlažovací ventil 9 V

GARDENA|1251-29
Dostupnosť: 1-5 dní

64,60 €
Zavlažovací ventil 24 V

Zavlažovací ventil 24 V

GARDENA|1278-27
Dostupnosť: 1-5 dní

41,99 €


Späť
Vyhľadávanie: