Riadiaca jednotka

Riadiaca jednotka

GARDENA|1250-29

Pomocou riadiacich jednotiek od spoločnosti GARDENA možno ovládať zavlažovacie ventily 9 V od spoločnosti GARDENA (č.v. 1251-20), takže môžu ďalej riadiť zavlažovanie na základe naprogramovaných nastavených časov. Riadiaca jednotka od spoločnosti GARDENA sa programuje prostredníctvom programovacej jednotky od spoločnosti GARDENA (č.v. 1241-20), ktorá ľahko stlačením tlačidla prenáša údaje po pripojení ventilu. Na prevádzku je potrebná jedna 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou dodávky). Tým je zaistená bezpečná prevádzka po dobu približne jedného roka. Ak je to potrebné, dá pripojiť čidlo pôdnej vlhkosti alebo dažďový senzor od spoločnosti GARDENA pre prevádzku s úsporou vody.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.116 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
40,79 €
33,99 €


Späť

Technické parametre:

Prípojka pre senzor ●
Zásobovanie energiou 1 x 9 V alkalická batéria 6 LR61 (nie je súčasťou dodávky)
Husqvarna objednávacie číslo: 900 90 19-01
Gardena objednávacie číslo: 1250-29
Netto hmotnosť: 0,112 kgCharakteristiky:
Ovládanie zavlažovacích ventilov.
Automatické a časovo nenáročné zavlažovanie = Vďaka riadiacej jednotke od spoločnosti GARDENA, v spojení s programovacou jednotkou a zavlažovacími ventilmi 9 V od spoločnosti GARDENA, bude vaša záhrada spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - aj keď nie ste doma. Získate viac voľného času, bujnú zelenú záhradu a nádherné zdravé rastliny.
Bezkáblové ovládanie = Toto riešenie sa hodí obzvlášť v prípadoch, keď nie je možnosť pripojenia na zdroj energie. Systém pre riadenie zavlažovania je bezkáblový, údaje sú po pripojení k ventilu prenášané stlačením tlačidla. Medzi programovacou jednotkou a ventilom nie je nutné žiadne káblové spojenie.
Prevádzka s úsporou vody = Pri pripojení dažďového senzora alebo čidla pôdnej vlhkosti od spoločnosti GARDENA zohľadňuje systém automatického zavlažovania vlhkosť pôdy a dážď a aktivuje sa len vtedy, keď ho vaše rastliny skutočne potrebujú.
Ručná aktivácia = Ak je zavlažovanie treba začať okamžite, možno ho aktivovať aj ručne na riadiacej jednotke.

Jemné mrholenie ráno – krátka osviežujúca sprcha navečer. Alebo chcete, aby sa vaša záhrada zavlažovala sama, keď ste na dovolenke? So zavlažovacími počítačmi alebo hodinami GARDENA budete mať neustálu kontrolu, nech ste kdekoľvek.

Zavlažovacie počítače je možné používať na riadenie mobilných zavlažovačov, systému Micro-Drip alebo malé inštalácie Sprinklersystem, zatiaľ čo systémy pre riadenie zavlažovania sú ideálne pre riadenie väčších inštalácií systému Sprinklersystem s niekoľkými samostatnými zavlažovacími vetvami.

Zavlažovacie počítače a hodiny GARDENA ponúkajú moderný a atraktívny design a dajú sa jednoducho používať. Nie je nutné žiadne zložité programovanie – všetky modely majú jednoduchú obsluhu. V závislosti od vybraného modelu sú k dispozícii rôzne zavlažovacie programy s flexibilnými časmi, cyklami alebo dňami zavlažovania.

Ak máte v pláne väčšiu inštaláciu zavlažovacieho systému Sprinklersystem s rôznymi samostatnými zavlažovacími vetvami, ponúka systém veľa flexibilných riešení pre riadenie zavlažovania GARDENA. Nie je dôležité, či je alebo nie je k dispozícii elektrina – podľa potreby je možné vziať do úvahy rôzne situácie. Programovanie je rýchle a nie je vôbec zložité.

V kombinácii s dažďovým senzorom a čidlom pôdnej vlhkosti GARDENA môžete plne automatizovať zavlažovací proces podľa dažďových podmienok alebo vlhkosti pôdy.


Príslušenstvo:
Čidlo pôdnej vlhkosti

Čidlo pôdnej vlhkosti

GARDENA|1188-20
Dostupnosť: 1-5 dní

55,99 €
Dažďový senzor electronic

Dažďový senzor electronic

GARDENA|1189-20
Dostupnosť: 1-5 dní

55,99 €
Zavlažovací ventil 9 V

Zavlažovací ventil 9 V

GARDENA|1251-29
Dostupnosť: 1-5 dní

64,60 €
Programovacia jednotka

Programovacia jednotka

GARDENA|1242-27
Dostupnosť: 1-5 dní

81,19 €
Box na ventil V1

Box na ventil V1

GARDENA|1254-29
Dostupnosť: 1-5 dní

36,40 €
Box na ventily V3 (bez ventilov)

Box na ventily V3 (bez ventilov)

GARDENA|1255-29
Dostupnosť: 1-5 dní

71,99 €


Späť
Vyhľadávanie: