Dažďový senzor electronic

Dažďový senzor electronic
Dažďový senzor electronic
Dažďový senzor electronic
Dažďový senzor electronic

GARDENA|1189-20

S dažďovým senzorom electronic od spoločnosti GARDENA je automatickým zavlažovaním braný ohľad na prírodný dážď. Zavlažovanie nezačne, ak prší, alebo sa zastaví, keď v jeho priebehu začne pršať. Prevádzka založená na opticko-elektronickom princípe umožňuje rýchlu odozvu na začiatok dažďa - tým je zabezpečená úspora vody z kohútika alebo nádrže. Dažďový senzor možno pomocou tŕňa zapichnúť do záhona vedľa rastlín, alebo je možné ho umiestniť na pevný povrch. Dažďový senzor electronic od spoločnosti GARDENA sa dodáva s 5m pripojovacím káblom a zástrčkou. Na prevádzku je potrebná jedna 9V alkalická batéria (nie je súčasťou dodávky). Tým sú zaistené spoľahlivé výsledky meraní po dobu približne jedného roka. Poznámka: pripojiť možno nasledujúce produkty spoločnosti GARDENA: zavlažovacie počítače C 1060 solar plus, C 1060 plus, C 1030 plus od spoločnosti GARDENA (č.v. 1866-20, 1864-20, 1862-20), zavlažovacie hodiny T 1030 plus, T 1030 Duo plus, T 1030 card od spoločnosti GARDENA (č.v. 1860-20, 1870-20, 1830-20), riadenie zavlažovenia 4040 modular, 4030 a 6030 (č.v. 1276-20, 1283-20, 1284-20), ridiaca jednotka (č.v. 1250-20) a zavlažovanie dlhých kvetináčov (č.v. 1407-20).

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.4 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
55,99 €
46,66 €


Späť

Technické parametre:

Zásobovanie energiou 1 x 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou dodávky)
Husqvarna objednávacie číslo: 900 89 87-01
Gardena objednávacie číslo: 1189-20
Netto hmotnosť: 0,320 kgCharakteristiky:
Žiadne zavlažovanie, keď prší.
Zavlažovanie s úsporou vody = Dažďový senzor electronic od spoločnosti GARDENA zastaví zavlažovanie, akonáhle začne pršať, a pomáha tak šetriť vodou z vodovodu alebo nádrže.
Flexibilné umiestňovanie = Dažďový senzor môže byť pomocou tŕňa zasunutý do záhona vedľa rastlín alebo môže byť umiestnený na pevný povrch - v závislosti od vašich osobných požiadaviek.
Rýchla reakcia na dážď = Na základe opticko-elektronického princípu je vo chvíli, keď začne pršať, zavlažovanie rýchlo zastavené. Systém pre riadenie zavlažovania tak berie do úvahy prirodzený dážď.
Jednoduchá obsluha = Päťmetrový pripojovací kábel umožňuje flexibilné pripojenie dažďového senzora.

Jemné mrholenie ráno – krátka osviežujúca sprcha navečer. Alebo chcete, aby sa vaša záhrada zavlažovala sama, keď ste na dovolenke? So zavlažovacími počítačmi alebo hodinami GARDENA budete mať neustálu kontrolu, nech ste kdekoľvek.

Zavlažovacie počítače je možné používať na riadenie mobilných zavlažovačov, systému Micro-Drip alebo malé inštalácie Sprinklersystem, zatiaľ čo systémy pre riadenie zavlažovania sú ideálne pre riadenie väčších inštalácií systému Sprinklersystem s niekoľkými samostatnými zavlažovacími vetvami.

Zavlažovacie počítače a hodiny GARDENA ponúkajú moderný a atraktívny design a dajú sa jednoducho používať. Nie je nutné žiadne zložité programovanie – všetky modely majú jednoduchú obsluhu. V závislosti od vybraného modelu sú k dispozícii rôzne zavlažovacie programy s flexibilnými časmi, cyklami alebo dňami zavlažovania.

Ak máte v pláne väčšiu inštaláciu zavlažovacieho systému Sprinklersystem s rôznymi samostatnými zavlažovacími vetvami, ponúka systém veľa flexibilných riešení pre riadenie zavlažovania GARDENA. Nie je dôležité, či je alebo nie je k dispozícii elektrina – podľa potreby je možné vziať do úvahy rôzne situácie. Programovanie je rýchle a nie je vôbec zložité.

V kombinácii s dažďovým senzorom a čidlom pôdnej vlhkosti GARDENA môžete plne automatizovať zavlažovací proces podľa dažďových podmienok alebo vlhkosti pôdy.Späť
Vyhľadávanie: