Vodná zásuvka Pipeline

Vodná zásuvka Pipeline
Vodná zásuvka Pipeline
Vodná zásuvka Pipeline
Vodná zásuvka Pipeline

GARDENA|8250-20

Jednoducho praktické: s vodnou zásuvkou Pipeline od spoločnosti GARDENA možno vodu odoberať zo zeme rovnako ako elektrinu z rozvodnej siete. Vodná zásuvka je nainštalovaná pod zemou a voda je k nej privádzaná pomocou prepojovacieho potrubia od spoločnosti GARDENA. Ihneď po pripojení záhradnej hadice k vodnej prípojke vybavenej automatickým spätným ventilom môžete začať so zavlažovaním. Pri odpojení hadice sa voda okamžite zastaví. Keď nie je vodná zásuvka používaná, je chránená krytom pred prienikom nečistôt. Toto zapustené oblé veko sa pri otvorení zanorí do vodnej zásuvky a nebráni tak pri kosení trávy. Odnímateľný filter zabraňuje prieniku nečistôt do zásuvky v prípade, keď je otvorené veko. Vodná zásuvka od spoločnosti GARDENA má vonkajší závit 3/4".

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.436 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
29,99 €
24,99 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 966 40 98-01
Gardena objednávacie číslo: 8250-20
Netto hmotnosť: 0,390 kgCharakteristiky:
Voda ako elektrina zo siete.
Jednoduchý odber vody kdekoľvek na záhrade = vodná prípojka od spoločnosti GARDENA je trvalo nainštalovaná pod zemou a umožňuje pohodlné odoberanie vody kdekoľvek na záhrade.
S vodnou stopspojkou = vodná prípojka je vybavená automatickou vodnou stopspojkou, takže pri odpojení hadice nie je nutné sa zbytočne vracať k vodnému kohútiku a nedochádza k strate vody.
Jednoduchá obsluha = stačí jednoducho zatlačiť zapustené oblé veko, pripojiť hadicu a zavlažovať, odpojiť hadicu a zavrieť kryt - nemôže to byť jednoduchšie.
Bez nečistôt = vďaka odnímateľnému filtru možno z vodnej prípojky ľahko a čisto odstraňovať nečistoty, ako sú listy a tráva, a zaistiť tak nepretržitú prevádzku.

Potrebujete vodu na rôznych miestach okolo domu a záhrady a máte už dosť stáleho navíjania a odvíjania dlhých záhradných hadíc? Potom je pre vás ideálnym riešením rozvodný systém GARDENA, nainštalovaný trvale pod zemou. Stačí hadicu jednoducho pripojiť k jednej z podzemných vodných zásuviek GARDENA v záhrade a máte vodu kedykoľvek a kdekoľvek ju potrebujete: na ručné zavlažovanie kvetinových záhonov pomocou postrekovača, na prívod vody do GARDENA Micro-Drip-Systemu, na sprchovanie alebo čistenie pomocou clean-systému alebo pre ľubovoľné potreby vyžadujúce vodu na určitom mieste záhrady. Mimochodom: ak je v potrubnom systéme nainštalovaný automatický odvodňovací ventil, je podzemná inštalácia chránená proti mrazu.Späť
Vyhľadávanie: