SOLO 434

novinka
SOLO 434

Comfort Line||18L

Pre použitie či už v sadoch pri vyšších stromoch a kríkoch, v poľnohospodárstve alebo v profesionálnom záhradníctve a na terénne úpravy. Vysokotlakový postrekovač 434 dosahuje vysoký výkon so svojím silným SOLO 2-taktným motorom. Nastaviteľný pracovný tlak dvojitého piestového čerpadla dodáva tlak až do 20 barov, ktorý je schopný vyprodukovať vysoko do výšok ten najjemnejší poprašok konštantným prúdom výstupu rýchlosťou až 1,9 l / min. Veľká nádrž s 18 litrovým obsahom umožňuje pracovať dlhú dobu bez toho, aby bolo potrebné doplňovanie postrekovej látky. Praktická prípojka na spodnej strane nádrže umožňuje úplné vypustenie zbytkovej kvapaliny. Súčasťou dodávky k tomuto modelu je vysokokvalitná dvojitá tryska s oceľovými diskami z nerezovej ocele, postrekovacia hliníková trubica, 50 cm stabilná a obzvlášť ľahká, ktorá sa montuje na pevnú rýchloupínaciu rukoväť. Umožňuje nastavenie správneho tlaku pre všetky aplikácie, a môže byť nahradená predlžovacími trubicami s komplexného sortimentu príslušenstva pre model 434. Účinnosť a univerzálnosť tohto vysokotlakového postrekovača sa zvyšuje použitím správneho príslušenstva.

Výrobca: Solo
Hmotnosť: 9.5 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
499,- €
415,83 €


Späť

Technické parametre:

Objednávacie číslo: 4000134010013
Motor SOLO 2-takt
obsah 28,9 cm3
objem nádrže 18 l
nehrdzavejúca dojtryska
maximálny tlak do 20 bar
spotreba postreku 1,0 l pri 5 bar//1,4 l pri 10 bar//1,9 l pri 20 bar
štandardná tryska
váha bez náplne 9,5 kg
základná výbava: nehrdzavejúca tryska, manometer, posltrované popruhy
hlučnosť čerpadla 92,4 dB(A)
hlučnosť motora 99,2 dB(A)
vibrácie < 2,0 m/s2Charakteristiky:
Ergonomicky tvarovaná a priesvitná nádrž vyrobená z UV stabilizovaného plastu a integrovaným rozsahom stavu hladiny s objemom 18 l.
Komfortný nosný rám s polstrovaným chrbtom a široké popruhy. Výkonný a ľahký 2- taktný motor SOLO s Easy štartovaním. Robustná vysokotlaková hadica. Minimálne vibrácie s pružinovými tlmičmi.
Postrekovacia trubica stabilná a obzvlášť ľahká hliníková, 50 cm.Späť
Vyhľadávanie: