Teleskopická otočná násada

Teleskopická otočná násada

GARDENA|8899-20

Pre zastrihovanie okrajov trávnika a pôdopokryvných rastlín vo vzpriamenom postoji možno všetky akumulátorové nožnice od spoločnosti GARDENA ľahko vybaviť teleskopickou otočnou násadou od spoločnosti GARDENA. Použitie teleskopickej otočnej násady tiež umožňuje väčší dosah u vyšších živých plotov alebo pri tvarovaní zboku. Vďaka bezkabelovému zásuvnému spojenie je montáž obzvlášť jednoduchá a rýchla. Ergonomické držadlo padne pri práci dokonale do ruky a nástroj možno obsluhovať z výšky. Teleskopickú otočnú násadu možno pre príjemnú prácu otáčať po 45 ° na obe strany a možno ju plynulo nastaviť na dĺžku od 85 do 120 cm pre optimálne prispôsobenie sa výške postavy a pracovným podmienkam. Možnosť druhého úchopu je ideálna pre použitie s akumulátorovými nožnicami na kríky, kedy je potrebné presnejšie vedenie.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.72 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
37,18 €
30,98 €


Späť

Technické parametre:

Gardena objednávacie číslo: 8899-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 70-01
Netto hmotnosť: 0,697 kgCharakteristiky:
Strihanie okrajov trávnika vo vzpriamenej polohe a väčší dosah pri strihaní kríkov.
Príjemná práca - bez ohýbania chrbta = Vďaka teleskopickej otočnej násade, ktorá je vhodná pre všetky akumulátorové nožnice od spoločnosti GARDENA je možná pohodlná a ergonomická práca vo vzpriamenom postoji.
Jednoduchá a rýchla kompletácia = Prostredníctvom bezkáblového zásuvného spojenia je kompletácia teleskopickej otočnej násady dielom okamžiku a práca v záhrade môže začať.
Flexibilné = Teleskopickú otočnú násadu je možné pre pohodlnú prácu otáčať o 45° na obe strany. Plne nastaviteľná výška od 85 do 120 cm umožňuje optimálne prispôsobenie výške postavy a pracovným podmienkam.
Ergonomická rukoväť = Vďaka ergonomickému držadlu padne teleskopická otočná násada pri práci výborne do ruky. Možnosť druhého úchopu na držadle je optimálna pre presnejšie vedenie pri strihaní kríkov.Späť
Vyhľadávanie: