Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL

Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL
Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL
Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL
Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL
Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL

GARDENA|8782-20

Teleskopická strihacia kopija na stromy StarCut 410 BL dosiahne všade. Aj v hustých stromoch ľahko odstrihnete konáre s priemerom až cca 32 mm. Od modelu StarCut 160 BL (č.v. 8780-20) sa odlišuje teleskopickou hliníkovou rukoväťou, ktorú možno plynulo nastaviť na dĺžku v rozsahu 230-410 cm, a to bez toho bolo treba nastavovať ťažnú objímku. Praktické: kompletne vo vnútri uložené tiahlo sa nezamotá do konárov. Veľmi ľahká a úzka strihacia hlava umožňuje pohodlné a presné strihanie. Uhol pri strihaní zo zeme (až 200 °) je možné individuálne nastaviť, možno tak presne strihať konáre vo všetkých smeroch. Nôž špeciálneho tvaru pridržuje strihaný materiál v optimálnej strihacej oblasti a umožňuje zvlášť ľahké a čisté strihanie. Vnútorný prevodový mechanizmus šetrí námahu a poskytuje tak vyššiu strihaciu silu. Silné strihanie je tak obzvlášť jednoduché. Tieto kopije na konáre majú presne brúsené nože s nepriľnavým povlakom, ktoré ľahko strihajú konáre, aj sa ľahko čistia. Povlak zároveň funguje ako ochrana proti korózii. Nožnice sú vybavené ťažnou rukoväťou s protišmykovou koncovou zarážkou a prídavnou T-rukoväťou, ktorá umožňuje ešte väčší dosah - užívateľ získa dosah cca 6,5 ​​m. Veľmi ľahká a pevná hliníková rukoväť zaručuje vysokú stabilitu a má nízku hmotnosť, vďaka tomu je manipulácia jednoduchá a presná. Praktickou funkciou je bezpečnostný zámok, ktorý zabezpečuje bezpečnú prepravu a skladovanie po práci. Na túto teleskopickú strihaciu kopiju na stromy spoločnosť GARDENA poskytuje záruku 25 rokov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 2.073 kg
Dostupnosť: 1-3 dni

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
99,99 €
83,33 €


Späť

Technické parametre:

Maximálny priemer strihaného materiálu 32 mm
Dĺžka 230 cm - 410 cm
Typ strihu Dva brity
Nože Kalené, S povlakom proti uľpievaniu rastlinných zvyškov
Gardena objednávacie číslo: 8782-20
Husqvarna objednávacie číslo: 901 19 48-01
Netto hmotnosť: 1,5 kgCharakteristiky:
Špecialista na vysoké stromy.
Teleskopická hliníková násada = Vďaka teleskopickým hliníkovým rukovätiam možno dĺžku nožníc na konáre StarCut meniť v rozsahu 230-410 cm, a to bez dodatočného nastavovania ťažného pásku. Budete tak môcť bez problémov strihať konáre i v korune najhustejšieho stromu.
Presné a isté strihanie = Uhol strihu (až 200 °) je možné individuálne nastaviť zo zeme, čo umožňuje presné a isté strihanie konárov všetkých smerov rastu, a to aj v najhustejších kríkoch.
Presvedčivo šetrí námahu = Vnútorný prevodový mechanizmus uľahčuje presné a silné strihanie.
Výkonné = Viacnásobný prevod poskytuje výrazne vyššiu strihaciu silu.
Záruka 25 rokov = Strihacie kopije StarCut 410 BL Comfort sú vyrobené z najmodernejších materiálov a poskytuje sa na ne záruka v trvaní 25 rokov.

Vyhnite sa akrobácii na rebríku: Jedným z najvätších problémov pri prestrihávaní stromov je dosah a práca na rebríku. S nožnicami na konáre radu GARDENA combisystem v kombinácii s teleskopickými násadami combisystem – alebo strihacími kopijami GARDENA StarCut – môžete pracovať bezpečne a pohodlne zo zeme. Vďaka praktickej výsuvnej funkcii ľahko dosiahnete na vysoko umiestnené konáre a tenké vetvičky. Inteligentný ozubený prevod taktiež umožňuje enormnú úsporu energie – so špičkovým komfortom pri práci a účinným strihaním.


Podobné produkty:
Strihacia kopija na stromy a kríky StarCut 160 BL Comfort

Strihacia kopija na stromy a kríky StarCut 160 BL Comfort

GARDENA|8780-20
Dostupnosť: 1-3 dni

45,97 €


Späť
Vyhľadávanie: