Postrekovač na chrbát 12 l Comfort

Postrekovač na chrbát 12 l Comfort
Postrekovač na chrbát 12 l Comfort
Postrekovač na chrbát 12 l Comfort
Postrekovač na chrbát 12 l Comfort

GARDENA|0884-20

Vysoko kvalitný tlakový postrekovač na chrbát 12 l radu GARDENA Comfort má kapacitu 12 litrov a je mimoriadne vhodný pre pohodlné rozprašovanie tekutín vo veľkých množstvách. Je tak ideálny pre starostlivosť o rastliny na veľkých záhradách, o ovocné stromy a vinič. Vynikajúce možnosti prenášania postrekovača na chrbát vďaka jeho polstrovaným popruhom a chrbtu prispôsobenému tvaru vedú k pohodlnej a štýlovej práci v záhrade. Praktická je teleskopická postrekovacia tyč s nastaviteľnou kovovou tryskou garantujúca veľký rádius použitia. Práca s postrekovačom na chrbát radu Comfort je optimalizovaná integrovaným madlom na prenášanie, veľkým plniacim otvorom a držiakom postrekovacej tyče. Praktická funkcia: postrekovač na chrbát radu Comfort je vhodný pre ľavákov aj pre pravákov.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 3.735 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
99,99 €
83,33 €


Späť

Technické parametre:

Kapacita zásobníka 12 l
Rozstrekovacia dýza Poniklovaná mosadz
Postrekovacia rúrka Poniklovaná mosadz
Gardena objednávacie číslo: 884-20
Husqvarna objednávacie číslo: 900 86 98-01
Netto hmotnosť: 3,650 kgCharakteristiky:
Ergonomický postrekovač na chrbát pre veľké záhrady, ovocné stromy a vinnú révu.
Najvyššie pohodlie = Ergonomicky tvarovaná nádoba a polstrovaný ramenný popruh poskytujú ten najvyšší komfort pri dlhodobom používaní postrekovača na chrbát radu Comfort.
Teleskopická kovová postrekovacia tyč = Vďaka teleskopickej postrekovej tyči môže byť premenlivo nastavovaný dosah postreku. V prípade potreby získate väčší dosah a môžete hnojiť napríklad ťažko dosiahnuteľné rastliny.
Pre ľavákov i pravákov = Postrekovač na chrbát radu Comfort je možné flexibilne používať pravákmi i ľavákmi pomocou jednoduchého nastavenia ramenného popruhu.
Filter = Vďaka filtru v plniacom otvore nemôžu do nádoby vniknúť žiadne nečistoty. Trysky zostávajú čisté.Späť
Vyhľadávanie: