Tlakový postrekovač Comfort | 1,25 l

Tlakový postrekovač Comfort - 1,25 l
Tlakový postrekovač Comfort - 1,25 l
Tlakový postrekovač Comfort - 1,25 l
Tlakový postrekovač Comfort - 1,25 l
Tlakový postrekovač Comfort - 1,25 l

GARDENA|814-20

Tlakový postrekovač radu GARDENA Comfort má objem 1,25 litra a ideálne sa hodí na univerzálne použitie v záhrade a domácnosti. Oproti obyčajnému postrekovaču tu stačí vytvoriť tlak a potom možno rastliny ľahko zalievať už len jednoduchým stlačením tlačidla. Tlakový postrekovač Comfort je zvlášť pohodlný - ergonomický úchyt pumpy a rukoväte a integrované tlmenie nárazov v rukoväti umožňuje optimálne tlmenie nárazov pri pumpovaní. Je určený pre maximálny tlak 3 bary a je vybavený bezpečnostným ventilom, ktorý v prípade potreby tlak zníži. Ukazovateľ výšky hladiny ukazuje množstvo náplne, aby kvôli tomu nebolo potrebné otvárať nádobu. Trysku možno plne nastaviť od intenzívneho prúdu po jemné hmlu a možno ju použiť samostatne. Praktický je filter na sacej trubici, ktorý chráni pred zapchatím trysky.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.7 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
21,19 €
17,66 €


Späť

Technické parametre:

Objem 1,25 l
Tlak 3 bar
Max. prípustná prevádzková teplota 40 ° C
Indikátor hladiny ●
Veľký plniaci otvor ●
Bezpečnostný ventil ●
Rozstrekovacia dýza Plastová
Gardena objednávacie číslo: 814-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 52-01
Netto hmotnosť: 0,570 kgCharakteristiky:
Ergonomický viacúčelový tlakový postrekovač pre domácnosť a záhradu.
Ergonomická konštrukcia = Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu padne postrekovač radu Premium dokonale do ruky a umožňuje pohodlné použitie.
Veľký plniaci otvor = Veľký plniaci otvor tlakového postrekovača radu Comfort uľahčuje plnenie, čistenie a miešanie kvapalín.
Ukazovateľ hladiny poskytuje jasný prehľad = Ukazovateľ hladiny ukazuje množstvo zostávajúcej kvapaliny v nádobe bez nutnosti otvárania postrekovača.
Tlmenie nárazov v rukoväti pumpy = Integrované tlmenie v násade umožňuje optimálne tlmenie nárazov a zaručuje tak ten najvyšší komfort.
Bezpečnosť = Bezpečnostný ventil uvoľňuje prebytočný tlak a zabezpečuje tak bezpečnosť pri práci.Späť
Vyhľadávanie: