Postrekovač Comfort 0,5 l

Postrekovač Comfort 0,5 l
Postrekovač Comfort 0,5 l
Postrekovač Comfort 0,5 l
Postrekovač Comfort 0,5 l

GARDENA|804-20

Postrekovač radu GARDENA Comfort s objemom 0,5 l je ideálny viacúčelový postrekovač pre menšie plochy v domácnosti a záhrade. Ľahko a pohodlne sa používa - vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti sedí postrekovač radu Comfort dokonale v ruke a trysku možno plne nastaviť od intenzívneho prúdu po jemnú spŕšku. Okrem toho veľký plniaci otvor uľahčuje plnenie z kohútika. Praktický je filter na sacej trubici, ktorý chráni pred upchatím trysky. Postrekovač má tiež ukazovateľ výšky hladiny. Výšku hladiny z neho možno odpočítať bez otvorenia nádoby.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.13 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
7,99 €
6,66 €


Späť

Technické parametre:

Objem 0,5 l
Gardena objednávacie číslo: 804-20
Husqvarna objednávacie číslo: 966 64 49-01
Netto hmotnosť: 0,128 kgCharakteristiky:
Viacúčelový postrekovač pre domácnosť a záhradu.
Plne nastaviteľná rozprašovacia tryska = Či už potrebujete jemnú hmlu alebo silný prúd - rozprašovacia tryska je v závislosti od použitia plne a individuálne nastaviteľná.
Ergonomicky tvarovaná rukoväť = Vďaka ergonomicky tvarovanému držadlu padne postrekovač radu Comfort dokonale do ruky a umožňuje pohodlné použitie.
Veľký plniaci otvor = Vďaka veľkému plniacemu otvoru je plnenie postrekovača radu Comfort veľmi jednoduché - stačí podržať priamo pod vodovodným kohútikom.
Ukazovateľ hladiny poskytuje jasný prehľad = Ukazovateľ hladiny ukazuje množstvo zostávajúcej kvapaliny v nádobe bez nutnosti otvárania postrekovača.
Stabilné státie - kdekoľvek = Vďaka rozmernej ploche na spodku nádoby možno postrekovač radu Comfort vždy stabilne postaviť.

Aby ste mohli pestovať silné a zdravé rastliny, nebudete potrebovať iba dobrú pôdu a dostatok vody, ale tiež isté živiny, ktoré nie sú v pôde vždy obsiahnuté. Tlakové postrekovače sú užitočnými pomocníkmi pre rozmetávanie hnojiva alebo postrek pesticídmi na ochranu rastlín.Späť
Vyhľadávanie: