GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic | sada

GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada
GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada
GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada
GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada
GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada
GARDENA Vozík na hadicu 60 TS Classic - sada

GARDENA|8001-20

S vozíkom na hadicu 60 TS GARDENA Classic je zalievanie naozajstná zábava. Tento vozík na hadicu je plne vybavený 20 m hadicou radu Classic s priemerom 13 mm, dielmi systému Original GARDENA (č.v. 915 a 913), nastaviteľným postrekovačom Classic (č.v. 8114) a prípojkami na kohútik so závitmi o rôznych veľkostiach. K dispozícii máte všetko pre neprerušené pripojenie od vodovodného kohútika až po postrekovač. Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vysokú stabilitu pri státí. Ten zabezpečuje, že sa napríklad pri ťahaní za hadicu vozík ľahko neprevráti. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je tento vozík na hadicu o 30% stabilnejší. Vďaka tomu je zalievanie ešte príjemnejšie. Na vozík na hadicu 60 TS GARDENA Classic sa zmestí maximálne 60 m 13 mm hadice, 50 m 15 mm hadice alebo 35 m 19 mm hadice. Vozík je preto vhodný aj pre stredné až väčšie záhrady. Špeciálnou funkciou tohto vozíka je inovatívna rukoväť s individuálne nastaviteľnou výškou. Tá umožňuje pohodlné ťahanie s rukoväťou vo výške, ktorá zodpovedá vašej postave. Rukoväť je tiež sklopná, čo umožňuje skladovanie nenáročné na miesto. Ďalšie miesto možno tiež ušetriť sklopením kľučky. Otočná os zabraňuje otáčaniu hadice pri navíjaní a odvíjaní. Integrovaná stopka proti odkvapkávaniu zabraňuje úniku vody po použití alebo pri preprave. Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vnútri cievky sa hadica nezauzluje a zaručene ňou preteká plný prúd vody. Profilované kolieska umožňujú jednoduché a bezproblémové tlačenie. Ak potrebujete väčší prietok vody, nie je to problém - vozík na hadicu 60 TS radu GARDENA Classic možno prípojkou Profi (č.v. 2801) pripojiť k systému GARDENA Profi. Pre viac zábavy pri zalievaní.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 6.105 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
70,- €
58,33 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 966 62 07-01
Gardena objednávacie číslo: 8001-20
Netto hmotnosť: 5,90 kgCharakteristiky:
Vozík na hadicu s vysokou stabilitou..
Pripravené na použitie = Vozík na hadicu je plne vybavený hadicou a pripojovacími diely, možno ho tak ihneď použiť. Hadicu jednoducho pripojte ku kohútiku a rovno zalievajte.
Vysoká stabilita = Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vozík na hadicu vysokú stabilitu pri státí. To uľahčuje zalievanie, pretože vozík na hadicu zostáva na mieste, napríklad keď zatiahnete za hadicu.
Pohodlné ťahanie = Vozík na hadicu možno veľmi ľahko ťahať. Držadlo je možné individuálne nastaviť na výšku postavy. Väčšie pohodlie poskytujú hladko sa otáčajúce profilovaná kolieska.
Kompaktné skladovanie = Držadlo možno zatlačiť do seba a kľuku sklopiť - pre vozík na hadicu tak nájdete miesto aj v najmenšom rohu garáže alebo kôlne.
Žiadne uzľovanie hadice = Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vnútri cievky sa hadica nezauzľuje a voda ňou vždy voľne preteká.

Venujte viac času zavlažovaniu a menej rozmotávaniu hadíc. V ponuke sú správne úložné systémy pre hadice, ktoré vyhovujú všetkým nárokom a veľkostiam záhrady: pre hadicu môžete použiť buď mobilný držiak, nástenné bubne alebo jeden z praktických vozíkov. Užívatelia, ktorí si pri namotávaní hadice nechcú ušpiniť ruky, môžu využiť vozíky na hadice easyRoll. Mimoriadne pohodlie bez nutnosti ohýbania chrbáta a špinenia rúk tiež ponúkajú nástenné boxy na hadicu s automatickým navíjaním: hadicu stačí jednoducho vytiahnuť von, pri zavlažovaní ju zaistiť a potom ju automaticky a bezpečne rovnomernou rýchlosťou navinúť späť. Stačí si zvoliť svoje osobné riešenie pre skladovanie hadíc !Späť
Vyhľadávanie: