GARDENA kovový vozík na hadicu 60

GARDENA kovový vozík na hadicu 60
GARDENA kovový vozík na hadicu 60
GARDENA kovový vozík na hadicu 60
GARDENA kovový vozík na hadicu 60
GARDENA kovový vozík na hadicu 60

GARDENA|2681-20

Vďaka použitým materiálom a dielam, najmä práškovo lakovanej kovovej cievke, je kovový vozík na hadicu vysoko pevný. Hadicu možno ľahko navinúť kľukou s voľnobehom. Široký rám stojana poskytuje vysokú stabilitu. Vozík stojí na mieste, aj keď napríklad silnejšie zatiahnete za hadicu. Držadlo na tlačenie možno nastaviť na rôzne výšky. Držadlo, a tým aj úchyt, tak možno nastaviť podľa výšky osoby. Vozík na hadicu môžete pohodlne ťahať po záhrade. K tomu prispievajú aj hladko sa otáčajúce profilovaná kolieska. Pohodlné úchytky na držadle pre tlačenie chránia vaše ruky. Vďaka tomu je príjemnejšie na dotyk. Tiež je možné ho sklopiť. Tým sa ušetrí miesto pri skladovaní. Integrovaná stopka proti odkvapkávaniu zabraňuje úniku vody po použití alebo pri preprave. Neplytvá sa žiadna voda a pivnica, garáž alebo kôlňa zostanú suché. Na cievku na hadicu sa zmestí maximálne 60 m 13 mm hadice, 50 m 15 mm hadice alebo 35 m 19 mm hadice. Vďaka tomu všetkému je kovový vozík na hadicu od spoločnosti GARDENA zdatným pomocníkom pri zalievaní.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 4.801 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
76,- €
63,33 €


Späť

Technické parametre:

Max. kapacita 13 mm (1/2") 60 m
Max. kapacita 15 mm (5/8") 50 m
Max. kapacita 19 mm (3/4") 35 m
Husqvarna objednávacie číslo: 966 63 44-01
Gardena objednávacie číslo: 2681-37
Netto hmotnosť: 4,500 kgCharakteristiky:
Zvlášť pevný a robustný.
Pohodlné ťahanie = Vozík na hadicu možno veľmi ľahko ťahať. Držadlo je možné individuálne nastaviť na výšku postavy a ťahanie uľahčujú hladko sa otáčajúce profilovaná kolieska. Pohodlné úchyty na držadle sú ohľaduplné voči rukám.
Vysoká stabilita = Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vozík na hadicu vysokú stabilitu pri státí. To uľahčuje zalievanie, pretože vozík na hadicu zostáva na mieste, napríklad keď zatiahnete za hadicu.
Ľahké navíjanie hadice = Hadicu možno ľahko navinúť kľukou s voľnobehom. To umožňuje príjemnú prácu v záhrade.
Žiadne odkvapkávanie vody = Po vypnutí vody môžete hadicu pripojiť k integrovanému protikvapkaciemu zariadeniu. Žiadna voda nebude kvapkať a nebude sa plytvať.
Ľahké ťahanie = Vďaka profilovaným kolieskam je možné vozík na hadicu ľahko tlačiť po záhrade.

Venujte viac času zavlažovaniu a menej rozmotávaniu hadíc. V ponuke sú správne úložné systémy pre hadice, ktoré vyhovujú všetkým nárokom a veľkostiam záhrady: pre hadicu môžete použiť buď mobilný držiak, nástenné bubne alebo jeden z praktických vozíkov. Užívatelia, ktorí si pri namotávaní hadice nechcú ušpiniť ruky, môžu využiť vozíky na hadice easyRoll. Mimoriadne pohodlie bez nutnosti ohýbania chrbáta a špinenia rúk tiež ponúkajú nástenné boxy na hadicu s automatickým navíjaním: hadicu stačí jednoducho vytiahnuť von, pri zavlažovaní ju zaistiť a potom ju automaticky a bezpečne rovnomernou rýchlosťou navinúť späť. Stačí si zvoliť svoje osobné riešenie pre skladovanie hadíc !Späť
Vyhľadávanie: