Perličková sprcha Comfort

Perličková sprcha Comfort
Perličková sprcha Comfort
Perličková sprcha Comfort
Perličková sprcha Comfort
Perličková sprcha Comfort

GARDENA|8104-20

Perličková sprcha GARDENA Comfort pre jemné striekanie sa ideálne hodí pre rastliny v kvetináči a záhony. Má dva tvary striekania vody: mäkké kropenie a jemné striekanie perličkovým prúdom. Zalievanie rastlín je jemné a rýchlosť toku vody je možné plynulo regulovať. Pre dlhšie zalievanie možno ergonomický impulzný ovládač zaaretovať. Vďaka tomu je zalievanie ešte príjemnejšie. Perličková sprcha Comfort pre jemné striekanie je vybavená prvkami z mäkkého plastu, a preto ergonomicky a príjemne sedí v ruke. Okolo striekacej hlavy je prstenec z mäkkého plastu. Slúži ako ochrana proti poškodeniu. Perličková sprcha Comfort pre príjemné zalievanie vašich rastlín.

Výrobca: Gardena
Hmotnosť: 0.265 kg
Dostupnosť: 1-5 dní

Cena s DPH:
Cena bez DPH:
21,50 €
17,92 €


Späť

Technické parametre:

Husqvarna objednávacie číslo: 901 14 69-01
Gardena objednávacie číslo: 8104-20
Netto hmotnosť: 0,263 kgCharakteristiky:
Na zavlažovanie rastlín v kvetináčoch a samostatných plôch.
Dva tvary striekania pre rastliny v kvetináčoch a záhony = Postrekovačom Comfort pre jemné striekanie s dvojitou funkciou sa ideálne hodí pre zalievanie rastlín v kvetináči a záhonov. Vďaka dvom tvarom striekania a striekaniu perličkovým prúdom sa rastlinám dostane cieleného zavlaženia.
Dobre sedí v ruke = Striekacia pištoľ je vyrobená z ľahkého plastu a nešmykľavých plastových súčastí. Preto sa pohodlne používa.
Tok vody podľa potreby = Postrekovačom Comfort pre jemné striekanie s dvojitou funkciou môžete plynule regulovať rýchlosť toku vody podľa potreby.
Zavlažujte pohodlne = Vďaka aretácii pulzného ovládača môžete pohodlne vykonávať dlhšiu prácu. Voda prúdi bez prerušenia.
Ochrana striekacej hlavy = Pred pádom na zem je sprchová hlavica chránená pred poškodením mäkkým plastovým krúžkom.

Potrebujete mäkkú sprchu pre postrek kvetov, jemnú hmlu v skleníku a ostrý prúd na čistenie záhradných cestičiek a príjazdových ciest? Každá domácnosť má iné požiadavky. Spoločnosť GARDENA má v ponuke postrekovače a sprchy, ktoré splnia vaše požiadavky.Späť
Vyhľadávanie: